אודות

מי אנחנו

לייקו אימפורט הוא יבואן ואיש עסקים המתמחה ביבוא סחורות מהמזרח תוך כדי התאמת הסחורות לצרכים הפרטיים של לקוחותינו, בין אם אתם עסק פעיל, אדם פרטי, או סתם "משוגע" בעל חזון. אנו נתאים את הצרכים שלך למוצר שלך ונתמקד בלעזור לבנות חלום ולתת ערך מרמת הלוגו של המוצר ועד לרמת החומר . נוזיל מחירים ככל הניתן ונפתור רגולטורית יבוא טובין של מוצרים "מורכבים", תוך כדי שמירה על פרטיות הלקוח ומקצועיות לאורך כל הדרך.
"אנו מאמינים בחיבורים בין אנשים ובין תרבויות, וביכולת של הסחורות ליצור קשרים חיוביים בין העולם המזרחי לבין לקוחותינו. עם עמידה בקריטריונים הגבוהים ביותר של איכות ושירות, אנו יוצרים חווית רכישה ייחודית ומרכזיות שמאפשרת ללקוחותינו להרגיש בנוח, ומרוצים בכל פעם שהם עושים עסקים איתנו. ככה בונים אנו לא רק עסק, אלא קהילה של אנשים שמאמינים באמת בכוח של המסחר הבינלאומי להביא את העולם לידי הבנה.

האני מאמין שלי

אני מאמין בכוח החלומות וביכולת שלנו להפוך אותם למציאות. כל אחד מאיתנו יכול להיות משנה עולם ולהשפיע על סביבתו, בלי קשר לגודלו או למעמדו. אני מקווה שהדבר הזה יעורר את כולם לפעול למען החלומות שלהם ולהשקיע בעצמם בכל רגע נתון. באמונה חזקה ובהתמקדות, כל אחד מאיתנו יכול להשתלב בסיפור גדול ולהיות כוח משנה היסטוריה.

לייקו אימפורט באינסטגרם

עגלת קניות